CarShield KPMF a 3M

V současnosti jsou velmi žádanou novinkou je fólie na ochranu laku. Fólie je vhodná pro majitele vozů, kteří chtějí ochránit nový lak karoserie svého automobilu před drobnějším poškozením. Tuto fólii využívají majitelé jak osobních, tak i terénních vozidel.

CarShield je vysoce transparentní, lesklá uretanová fólie, která ochrání autolak vašeho vozu před odletujícími kamínky, štěrkem aj.,zabrání poškrábání autolaku, chrání nárazníky, apod. Opticky čirá a vysoce lesklá fólie s extrémně vysokou pevností a odolností proti protržení. Použití na kapoty, nárazníky, prahy, blatníky, náběžné hrany, zpětná zrcátka a další.

CarShield je sice UV stabilní, ale zároveň dovoluje UV paprskům proniknout skrze fólii na lak vozu. Po jeho odstranění bude lak Vašeho vozu bez barevné změny a barva laku bude stejná jako na nechráněných místech. Je dodáván v šířce 120 cm, která může limitovat jeho použití.

Je nutné si uvědomit, že se jedná o folii jejíž vlastnosti jsou limitovány tvarem některých částí karoserie. Proto je nezbytné fólii v místě kde končí hranice její tvárnosti nutno naříznout či napojit. Nejedná se o „design“ ,ale za to o velmi kvalitní ochranu laku karoserie.

Stoneprotect KPMF

Vysoce kvalitní, zátěžové, speciálně upravené folie z hybridního PVC zajišťují vysokou tvárnost materiálu bez následného smršťování, zachování stálobarevnosti a sytosti barev, i při relativně velké průtažnosti, při potahování i velmi profilovaných dílů. Tyto vlastnosti, spolu s dlouhou trvanlivostí a odolností vůči UV záření, zaručují optimální řešení pro časově limitovanou a rychlou změnu barvy vozidla. Dobře nainstalovanou fólii nerozeznáte od kvalitního laku.
Čirá folie chrání lakované nárazníky, přední masku, prahy a další části karoserie.

Vhodná pro soukromá a extrémně zatížená firemní auta, závodní, předváděcí a náhradní vozy.Auta provozovaná leasingovými společnostmi, půjčovnami apod.