3M okenní autofólie

Zlepšování pohodlí, ochrana interiéru vozu a osob, kteří v něm jsou je známka 3M Okenních autofólií. 3M vynalezlo okenní fólie v roce 1966 a inovační produkty okenních fólií poskytují ochranu před škodlivými paprsky slunce více než 40 let.

Ať hledáte průlom teplo-odrážející technologie v čiré fólii nebo jednoduše minimalizování škodlivých vlivů slunce, 3M Okenní autofólie jsou ideální volba.

Autofólie 3M patří ke špičkovým materiálům používaným k tónování autoskel. 

Máme mnohaletou praxi s instalací fólií na autoskla, provedenou s maximální pečlivostí. Používáme technologii a materiály z USA. Instalaci provádíme vždy z jednoho kusu fólie bez jakékoliv demontáže. Provádíme školení aplikátorů pro 3M Česko.

Pohodlí

3M Okenní autofólie udrží vás, vaše cestující a vaše auto svěží za jakéhokoliv počasí, při kterékoliv situaci. Vaše děti jsou chráněny před horkem, oslněním a škodlivým UV zářením, které způsobují nepohodlí. Také ušetříte energii a peníze omezením provozu klimatizace.

Soukromí

Řízení vašeho auto je vzrušující zážitek. Řízení v naprostém soukromí prohlubuje tento zážitek. Existují však také praktické důvody. Užívání 3M Okenních autofólií chrání před zvědavými pohledy také vaši cestující a vaše cennosti budou ve větším bezpečí.

Zabezpečení & bezpečnost

Nevypadají jen dobře. Ani jen neodrazují zloděje. 3M Okenní autofólie zvyšují bezpečí vás a vašich cestujících i v případě nehody. 3M fólie drží sklo na místě a zabraňují střepům letícího skla, aby způsobily zranění.

Tuning & estetika

Fólie je dodávána v šíri 1,524 m což umožňuje potažení téměř všech dílů karosérie jedním kusem. Na fólie i montáž se poskytuje záruka 3 roky. Pokud je v této lhůtě fólie odstraněna, je zaručena snadná demontáž včetně lepidla.